Informacja o możliwości przekazania opinii


Informacja o możliwości przekazania przez osobę uprawnioną opinii  o udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczonym nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim

Każda osoby uprawnione mogą przekazać anonimowo opinię o udzielonej im poradzie – otrzymanej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczonym nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim. Wypełnienie przez osobę uprawnioną odpowiedniego formularza, w tym podanie numeru telefonu w celu zasięgnięcia dalszej opinii, jest dobrowolne. W karcie pomocy nie podaje się danych osobowych osoby uprawnionej, które mogą bezsprzecznie identyfikować osobę. Wypełnioną kartę pomocy (opinię) należy umieścić w urnie zamkniętej, nieprzezroczystej i oznakowanej znajdującej się w miejscu przeznaczonym dla osób oczekujących na udzielenie nieodpłatnego poradnictwa prawnego lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

Ponadto, opinia może być przekazywana przez osoby uprawnione poprzez wypełnienie ankiety w miejscu świadczenia pomocy lub przekazywana drogą elektroniczną bezpośrednio do urzędu starostwa powiatowego.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, o których mowa w art. ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o  zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2020 r. poz. 1062), mogą przekazać opinię o udzielonej pomocy także listownie lub pod wskazanym numerem telefonu. Osoba odbierająca opinię o udzielonej pomocy w formie telefonicznej przedstawia osobie uprawnionej treść pytań zawartych w ankiecie  i możliwych do zaznaczenia odpowiedzi, a także zaznacza wybrane przez osobę uprawnioną odpowiedzi.

W przypadku świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej poza punktem lub za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, po udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczonym nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim, istnieje możliwość przekazania anonimowej opinii pod wskazanym numerem telefonu: 44/ 685-89-25 w godz. 7.30 - 15.30 lub na adres poczty elektronicznej: starostwo@radomszczanski.pl lub organizacyjny4@radomszczanski.pl lub listownie, bezpośrednio do Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22,  97-500 Radomsko , pok. 118B - I piętro.

Wypełnienie opinii jest dobrowolne.

Państwa opinie posłużą analizie i sformułowaniu wniosków na temat działalności punktu.

Dziękujemy Państwu za czas poświęcony wypełnieniu ankiety.

Plik pdf KARTA POMOCY B - wzór
23‑02‑2022 09:15:27
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Typ dokumentu:
application/pdf
Rozmiar:
215KB
Liczba pobrań:
Trwa wczytywanie
Informacja wytworzona przez:
Kamila Kowalska , w dniu:  07‑01‑2019 12:18:53
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Sławomir Ciupiński
email: avk@radomszczanski.pl
, w dniu:  07‑01‑2019 12:18:53
Data ostatniej aktualizacji:
24‑02‑2022 12:07:59
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie